Aerosols lapsenēm, to pūžņiem 300ml

title
  • Apraksts

    Līdzeklis aerosola veidā, kas paredzēts lapseņu, sirseņu, to ligzdu likvidēšanai slēgtās telpās un ārpus dzīvojamām un saimniecības telpām. Maksimālā līdzekļa efektivitāte tiek sasniegta pēc 24 stundām.

    KĀ LIETOT: pirms lietošanas sakratīt! Apmēram 7 sekundes bagātīgi izsmidziniet uz kukaiņu ligzdas. Galveno plūsmu virziet kontaktligzdas atverē. Lielas ligzdas likvidācijas gadījumā ieteicams smidzināt apm.12 sek. Līdzeklim raksturīga liela, apmēram 2-3 m gara pūtiena plūsma, tāpēc smidzinot jāstāv ar muguru pret vēju. Ārpustelpām ligzdas noņemšanu uzsāciet pēc 24 stundām. Ieteicams izsmidzināt no rīta vai vakarā, kad pužņos ir vislielākā kukaiņu koncentrācija.

    Lietojot līdzekli slēgtā telpā: cilvēki un dzīvnieki nedrīkst palikt telpās. Nosedziet priekšmetus, kas var nonākt saskarē ar līdzekli. Pēc 1 st. noņemiet ligzdu un labi izvēdiniet telpu. Atkārtojiet procedūru, ja nepieciešams. Lietot aizsargcimdus, kas izgatavoti no procedūrai piemērotiem materiāliem, neēst, nedzert, lietot individuālos aizsardzības līdzekļus, valkāt aizsargbrilles, pēc procedūras mazgāt seju un rokas ar ziepēm un ūdeni. Lietojiet tikai labi vēdināmās vietās.

  • Pieejams:
  • Artikuls: 5908278969942
  • Artikuls 2: PL69942

Cena
€6.85