Vermikulīts 5L 0-3mm

title
 • title
 • Apraksts
  Vermikulītu izmanto dārzkopībā - augsnes īpašību uzlabošanai, sēklu sēšanai, stādu stādīšanai, spraudeņu apsakņošanai, sēklu diedzēšanai. Lieliski noder sējot, stādot un pārstādot dārzeņus, puķes, dekoratīvos augus, kokus un krūmus.  
  - Vermikulīts laika gaitā nenolietojas, nepūst, nepelē, nesatur nezāļu sēklas, nesatur kaitēkļu oliņas un slimību ierosinātājus. Neitrāls pH. 
  - Vermikulīts aiztur un palīdz uzturēt augsnē mitrumu, palielina ražību, samazina augu saslimšanas risku ar sakņu puvi, palīdz labāk iesakņoties un paātrina sakņu veidošanos jaunajiem stādiem. 
  Vermikulīts ir mikroelementu Varš (Cu)0,02%;, Dzelzs (Fe)8%, Mangāns (Mn)- 0,05% maisījums ar Magnija Oksīdu (MgO)18%. Vermikulīts ir ekoloģiski tīrs produkts sēklu sēšanai un stādu, spraudeņu stādīšanai. Derīgs arī bioloģiskajai lauksaimniecībai. 
   
  Vermikulīts uzsūc ūdeni un notur mitrumu līdz 400% no svara, vajadzības gadījumā plaši izmantot kopā ar organisko mēslojumu. Vermikulīts regulē augsnes skābuma pH līmeni, veicina ūdens – gaisa īpašību uzlabošanos, temperatūras režīma izlīdzināšanos. 
   
  Pievienojot 25-75% vermikulīta augsne iegūst praktiski stabilu mitrumu pat ilgstoša sausuma apstākļos, tiek pasargāts augsnes augšējais slānis no izkalšanas. Vermikulīts palīdz aizturēt gaisu, barības vielas un mitrumu, atdod tos augam, tiklīdz tie ir nepieciešami un sāk trūkt.
   
  Deva: Dārzkopībā, sajaucot ar augsni/kūdru 1:4. Spraudeņu apsakņošanai, dārzeņu un ziedu kultūru dēstu audzēšanai.
   
  Lietojot vermikulītu augsne tiek bagātināta ar vērtīgiem mikroelementiem.
 • Pieejams:
 • Artikuls: 2000000227924
 • Artikuls 2: 23078

Cena
€3.00