Universāls Kokosriekstu šķiedras substrāts 3x650g

title
 • Apraksts

  Aizsargā ražu no sēnītēm un kaitēkļiem. Kokosriekstu šķiedra aizsargā augu saknes no patogēniem elementiem, kas slēpjas un vājina tās. 

  Palīdz augu sakņu attīstībai: palielina aerāciju un skābekli, kā arī augu sakņu attīstību. 

   Pateicoties kokosriekstu šķidras augsnes rehidratācijai, augsne atgūst savu struktūru un nesablīvē tik ātri. Substrāta aerācija nozīmē, ka saknēm nav jācīnās cauri blīvai, sablīvētai barotnei.

  Izvairās no problēmām, ko izraisa pārmērīgs mitrums: Kokosriekstu šķiedra aiztur ūdeni līdz pat 9 reizēm vairāk par savu svaru. Tās šķiedras darbojas kā sūklis nonākot saskarē ar ūdeni - ietaupa ūdeni, saglabājot līdzsvaru starp ūdens aizturi un aerācijas spēju. 

  Augsnes temperatūras regulēšana: kad vasara ir ļoti karsta, augi cieš no ūdens trūkuma, pateicoties kokosriekstu šķiedrai, augu temperatūra var tikt pašregulēta dabiskā veidā, jo tā veicina optimālu sakņu attīstību, ātri atsakoties vai uzņemot siltumu.

  Aizsardzība no pārmērīgas mēslošanas: kokosriekstu šķiedra spēj saglabāt augu barības vielas un pakāpeniski tās atbrīvot, lai, ja gadījies pārmēslot, tas kontrolētu pārpalikumu un nebojātu augu. 

  Ideāli augšanas apstākļi: kokosriekstu šķiedra ir lieliski piemērota kultūraugiem, jo ​​tās pH ir robežās no 5,5 līdz 6,2, tā pielāgojas tam, kas jums nepieciešams. Īsāk sakot, ar kokosriekstu šķiedru jūs varat iegūt lielāku izturību un stabilitāti augiem, palielināt ražošanas ātrumu, iegūt augstākas kvalitātes augus un ražot ilgtspējīgā veidā.

  Kokosriektu šķidras gabalu aplej apmēram ar 6 litriem ūdens, ja pievienosiet siltu ūdeni sadalīšanās process būs ātrāks, ļaujiet tam kārtīgi izmērcēties. Īsā laikā (3-4 minūtes) jūs pamanīsit, ka tas jau sāks sadalīties un absorbēs ūdeni. Ja nepieciešams, pievienojiet vairāk ūdens, līdz tas ir pilnībā izmircis. No viena gabala (650g) sanāk aptuveni 8l substrāta.

Īss apraksts

  100% dabīga kokosriekstu šķiedra
 • Pieejams:
 • Artikuls: 8423737224075
 • Artikuls 2: 171382

Cena
€6.40