Kūdra Naturālā Biolan 280L (skāba)

title
 • Apraksts

  Šo preci nepiegādājam, iespējams iegādāties uz vietas veikalā!

   

  Dārzeņu uzglabāšana ziemā

  Dārzeņi saglabāsies kvalitatīvi līdz pavasarim, ja to uzglabāšanai izmantosiet nemēslotu Naturālu  kūdru. Dārzeņus liek kastēs kārtās tā, lai tie nesaskaras cits ar citu. Katru kārtu pārklāj ar mitru kūdru. Kūdra kavē mitruma iztvaikošanu un pasargā dārzeņus no savīšanas. Tā aizkavē arī slimību izplatību, kas rodas uzglabāšanas laikā.

  Augsnes ielabošana

  Ja stādāt augus, kas dod priekšroku skābai augsnei, piemēram, rododendrus vai melleņu krūmus, parasto dārza augsni varat ielabot ar skābo Biolan Naturālou kūdru. Lietošana pirms kartupeļu stādīšanas, samazina kartupeļu lakstu puvi (īpaši, ja augsnes pH līmenis ir augstāks par 6) un piesaista lieko slāpekli. Citiem dārza augiem augsnes ielabošanai piemērota Biolan Dārza melnzeme vai Biolan Universāls kūdras substrāts. Piemērots daudzums ir apmēram 5 cm slānis stādīšanas augsnes, kas sajaukta ar kūdru.

  Kompostēšana

  Nemēslota kūdra piemērota kompostam un kompostēšanas tualetēs kā mitruma saistviela. Kūdra efektīvi uzsūc amonjaku, kas izdalās no šķidrumiem un vircas. Kompostā papildus kūdrai jāizmanto arī rupjāka saistviela, kas uztur kompostu irdenu.

   

Īss apraksts

  Naturālā kūdra ph:4.0 bez mēslojuma un kaļķa. Kūdra ir dabīgi skāba, un tajā nav nezāļu sēklu un slimību izraisītāju. Naturālā kūdra piemērota arī dārzeņu uzglabāšanai un augsnes uzlabošanai.Frakcija: < 35 mm
 • Pieejams:
 • Artikuls: 4742030006800
 • Artikuls 2: 55300630

Cena
€10.80