Agrovermikulīts 2L

title
 • Apraksts

  LIETOŠANA: Mulčēšanai: sajauciet vermikulītu ar augšējo augsni (10-15% vermikulīta kokiem, 8-10% vermikulīta augļu krūmiem, apmēram 5% vermikulīta ziedu krūmiem) un uzklājiet 1-2 cm slāni ap augiem. Pamatnes sagatavošana, augsnes uzlabošana: pamatnei vai augsnei pievieno 20–30% vermikulīta.

  Kompostēšanai: sajauciet komposta materiālā 10–15% vermikulīta vai uzlieciet plānu kārtu uz komposta kaudzes, lai paātrinātu komposta ražošanu un mazinātu nepatīkamo smaku.

  Drenāžai: Uz pannas dibena uzklājiet 3-5 cm vermikulītu, kas ļaus nodrošināt labu ūdens caurlaidību un nodrošinās maksimālu augu sakņu augšanu. Lai aizsargātu sīpolus, saknes, bumbuļus: trauka apakšā ielej 2-3 cm vermikulītu, ielieciet sīpolus, saknes vai bumbuļus un augšpusē ar vermikulītu, kas pasargās no kaitēkļiem, mitruma un sala.

  Augu pārvadāšanai: sajauciet vermikulītu ar kūdru proporcijā 1: 1, samitriniet un iesaiņojiet augu parastajā veidā. Šāds maisījums pasargās saknes no izžūšanas.

Īss apraksts

  Vermikulīts uzlabo augsnes struktūru, samazina skābumu un sāļumu, veicina sakņu sistēmas un augu augšanu, uzlabo mēslojuma efektivitāti un ražu. Vermikulīta izmantošana arī optimāli regulē gaisa un ūdens apstākļus.
 • Pieejams:
 • Artikuls: 4771467315667

Cena
€2.10