Dezinfekcijas līdzeklis (pulveris) Virkon-S 0.5kg

title
 • Apraksts

  VIRKON S – 500g

  VIRKON S® plaša spektra formula ir unikāla. Nevienam citam dezinfekcijas līdzeklim nav līdzīga sastāva, kā arī tā plašās veiktspējas un drošības datu.

  VIRKON S® ir spēcīga oksidēšanas sistēma, kas izmanto sabalansētu peroksīda savienojumu maisījumu. Tas nav fenols, nesatur aldehīdus un 1% atšķaidījumā nekairina ādu un acis. Lietošana: Parastā darba šķīduma koncentrācija ir 1% - 1:100 (10 g Virkon S uz 1L ūdens).

  Atšķirības:

  Ātra iedarbība – neatkarīgi pierādīts, ka 1% šķīdums iznīcina baktērijas un sēnītes mazāk nekā 5 minūtēs un suņu un kaķu parvovīrusu 10 minūtēs;

  Satur 6 biocīdus komponentus;

  Piemērots lietošanai dzīvnieku klātbūtnē;

  Aktīvs organisko vielu klātbūtnē un plašā temperatūras diapazonā;

  Izcils lietotāja drošības profils;

  Vienkārša sagatavošana un uzklāšana (ar mopu, lupatiņu, sūkli vai smidzinātāju);

  Palīdz radīt veselīgāku vidi – būtiski, lai uzlabotu dzīvnieku atveseļošanos;

  Draudzīgs cilvēkiem, dzīvniekiem un videi;

  Pilnīga slimību kontrole virsmām un gaisa dezinfekcija;

  Pat pēc atšķaidīšanas tas saglabājas ar aptuveni 100% darbības stipruma 7 dienas – Tam ir stabilitātes hromatogrāfijas sistēma, kas kontrolē darbības spēju.

  Ieguvumi:

  VIRKON S ir augsta efektivitāte, kas pierādīta ar testiem ar neatkarīgiem organismiem, pret vairāk nekā 100 vīrusu sugām, 100 sēņu sugām un vairāk nekā 400 baktēriju sugām, tostarp Salmonella, E. coli un augstas rezistences Staphylococcus.

Īss apraksts

  Dezinfekcijas līdzeklis (pulveris) ar plašu spektru pret baktērijām, vīrusiem un sēnēm. Lieto virsmu, iekārtu, riepu un zābaku, kā arī ūdens piegādes sistēmas un gaisa dezinfekcijai. Nav toksisks cilvēkiem un dzīvniekiem!
 • Pieejams:
 • Artikuls: 2000000145068
 • Artikuls 2: 60865

Cena
€21.95