Balsinātājs kokiem 2.6kg

title
 • Apraksts

  Maisījums paredzēts augļu koku stumbru aizsardzībai pret kaitīgo saules staru iedarbību. Šis līdzeklis nostiprina auga izturību pret nevēlamu organismu skaita palielināšanos, palielina izturību pret nelabvēlīgiem apstākļiem, nostiprina auga fizioloģiskos procesus. Tas ir pilnībā lietošanai sagatavots maisījums, kas tikai jāatšķaida ar ūdeni.

  ŠĶĪDUMA PAGATAVOŠANA: ne mazākā kā 10l karstumizturīgā traukā (kaļķiem reaģējot ar ūdeni, rodas augsta temperatūra) ieliet visu pagatavoto maisījumu un labi samaisīt, lai komponenti vienmērīgi sajauktos. Maisījumā, nepārtraukti maisot un nesteidzoties, ieliet ūdeni, lai iegūtu 10l maisījuma šķīdumu. Viss šķīdums rūpīgi jāsamaisa un jāatstāj vismaz uz 4 stundām, lai uzbriest kaļķi, pilnībā izšķīst līme un vara mikroelementu mēslojums. Šajā laikā ieteicams šķīdumu vēl pāris reižu samaisīt. Šķīdumam nav jābūt biezam. Ar šo šķīduma daudzumu var nobalsināt līdz 8-10 augļu kokiem, kas ir 20-30 gadu veci. Jaunākus augļu kokus var nobalsināt 2-3 reizes vairāk.
  BALSINĀŠANAS LAIKS: koku stumbrus balsina vēlā rudenī vai agrā pavasarī, kad gaisa temperatūra ir virs 0°C.
  LIETOŠANA: no vecāku augļu koku stumbriem ar metāla suku, nebojājot mizu, notīrīt drazas, sūnas u. tml. Ar platu suku, nepārtraukti maisot šķīdumu, nobalsināt koka stumbru. Svarīgi, lai šķīdums nokļūtu visās stumbra plaisās. Ja augļu koku stumbri ir apsūnojuši, ieteicams maisījumam pievienot 80g dzelzs mikroelementu mēslojumu (dzelzs sulfātu). Tas aptur sūnu izplatīšanos.
  SASTĀVS: nedzēstie kaļķi - 2,5kg, vara mikroelementu mēslojums - 2%, līme - 1%.

 • Pieejams:
 • Artikuls: 4771467281313

Cena
€3.60